Panel logowania
PARTNERZY

Podstrony w kategori Serwis Laptopów »

Serwis Laptopów » Usługi

 

     Masz problem ze swoim notebookiem? Przestał działać? A może strasznie się grzeje lub wolno pracuje? Dostarcz go do nas, a w ciągu krótkiego czasu postawimy diagnozę, zrobimy wycenę i jeśli się zdecydujesz - przeprowadzimy fachową naprawę.
 

Diagnoza i wycena jest bezpłatna !!!


Świadczymy usługi w zakresie:

- konserwacji - Jeśli Twój laptop mocno się grzeje, wentylator pracuje praktycznie bez przerwy, odczuwasz spowolnienie w pracy komputera to znak, że trzeba koniecznie przeprowadzić konserwację!! Zbyt długie zwlekanie może spowodować uszkodzenie karty graficznej lub innych układów na płycie głównej co narazi Państwa na kosztowną naprawę (najczęściej reballing układów BGA)


- naprawa i wymiana matryc - brak obrazu na ekranie notebooka niekoniecznie musi oznaczać wymianę całej matrycy. Może się okazać, że wystarczy wymiana świetlówki aby Twój ekran znów był w pełni sprawny! Naprawa taka jest niejednokrotnie kilakrotnie tańsza od wymiany matrycy. Nie daj się naciągać!


- wymiana invertera - niekiedy brak obrazu spowodowany jest uszkodzeniem invertera


- naprawa płyt głównych - nie zawsze konieczna jest wymiana całej płyty głównej. Najczęsciej okazuje się, że Twoją płytę można jeszcze naprawić. Raballing lub wymiana BGA, wymiana gniazd pamięci czy też naprawa układu zasilania  to dla nas żaden problem.


- wymiana gniazd: zasilania, audio, USB itp.


- wymiany: klawiatur, zawiasów, elementów obudowy itp.


- instalacja i naprawa systemu operacyjnego - czasami może się okazać, że błędy systemu czy też wolna praca spowodowane jest nie tyle awarią sprzętową co usterką systemu operacyjnego. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT pozwola nam optymalnie zainstalować i skonfigurować system na Twoim komputerze. Po co się denerwować, że po instalacji nie działa poprawnie przeglądaka internetowa, komputer nie wyświetla poprawnie filmów, nie ma zainstalowanych wszystkich sterowników lub co najważniejsze - utraciliśmy swoje dane!! Nie ryzykuj pozwól nam zrobić to za Ciebie!


- usuwanie wirusów, spyware, sprzedaż i instalacja programów antywirusowych 


 

 

 


Wypełnij formularz i zamów naprawę nie wychodząc z domu. Po Twój sprzęt przyjedzie kurier, odbierze go i zostanie naprawiony maxymalnie w 4 dni* oraz dostarczony w ustalonych godzinach do Ciebie. Jeśli masz wątpliwości napisz !
Marka:
Model:
* zastrzegamy sobie prawo do dłuższej naprawy w przypadku konieczności sprowadzenia części zamiennych.

od pon. do pt. od 11.00 do 18.00

Email: biuro@gt.biz.pl
Email: serwis@gt.biz.pl
Tel. kom.: 665 355 406
Tel. kom.: 505 015 253

Grzegorz - 2640
 Formularz kontaktowyNotebook HP Folio 9470M
1420
Do sklepu!
Grupa Teleinformatyczna - Serwis laptopów trójmiasto, pomorze!
Copyright © 2011 Grupa teleinformatyczna
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Regulaminu.